Android w telefonach VoIP

 

Telefon VoIP Fanvil D800Telefony komórkowe oraz tablety oparte na systemie operacyjnym Android są standardem, do którego każdy z nas zdążył się już przyzwyczaić. Jest to rozwiązanie cenione zarówno przez użytkowników jak i producentów. Jednakże zastosowanie Androida do tej pory było ograniczone tylko do telefonów GSM. Zastanawiałem się dlaczego tak sprawdzone i funkcjonalny system był pomijany przez producentów telefonii VoIP.

 

Do niedawna na rynku voipowym znalezienie takiego telefonu było niemożliwe. Do niedawna, ponieważ na rynku pojawił się nowy videotelefon VoIP oparty na Androidzie. Producentem tych telefonów jest firma Fanvil.

 

 

Model D800 to videotelefon oparty na systemie operacyjnym Android z 7 calowym wyświetlaczem. Nowatorskie podejście w zastosowaniu tego systemu, niespotykane do tej pory u innych producentów sprawia, że prócz funkcji Video rozmów, telefon D800 staje się kombajnem multimedialnym na naszym biurku. Posiada min.

  • przeglądarkę stron www;
  • klienta poczty elektronicznej;
  • odtwarzacz plików muzycznych oraz filmów Video;
  • przeglądarkę zdjęć;
  • radio internetowe i wiele innych dodatkowych funkcji jakie można znaleźć w tym telefonie.

 

Niezaprzeczalnym dodatkowym atutem telefonu jest jego elegancki biznesowy wygląd, który dzięki zastosowaniu dużego dotykowego ekranu LCD pozwala użytkownikowi na sprawną pracę z telefonem. D800 dodatkowo posiada 2 niezależne chipsety, jeden do obsługi Audio, drugi do obsługi Video. Takie rozwiązanie sprawia, że telefon ma zagwarantowaną moc obliczeniową do obsługi najważniejszej funkcji, do której został zaprojektowany czyli video rozmowy.

 

Dodatkowo telefon wyposażony jest w HDMI, które umożliwia wyświetlenie sygnału wideo np. na telewizorze bądź projektorze multimedialnym. Telefon umożliwia nagrywanie połączeń głosowych za pomocą jednego przycisku. Nagrania możemy składować na dołączonej karcie SD bądź na zewnętrznym dysku podłączanym na porcie USB


Szczegóły | Telefon Video VoIP Fanvil D800Szczegółowa specyfikacja telefonu Video VoIP Fannvil D800 Prezentacja 3DPrezentacja 3D

 

Obecnie korzystasz z przeglądarki: Internet Explorer 6 (IE6).

Twoja aktualna przeglądarka internetowa musi być zaktualizowana do wersji Internet Explorer 7 (IE7), aby móc w pełni korzystać z naszej strony.

Dlaczego warto dokonać uaktualnienia do programu Internet Explorer 7? Firma Microsoft zaprojektowała Internet Explorer 7 od podstaw, wdrażając lepszezabezpieczenia, nowe zdolności, a także zupełnie nowy interfejs. Wiele zmian wynika z opinii milionów użytkowników, którzy testowane wstępnej wersji nowej przeglądarki. Najbardziej przekonującym powododem dla którego warto uaktualnić przeglądarkę jest poprawa bezpieczeństwa. Internet Explorer 7 sprawia, że surfowanie w internecie jest bezpieczniejsze, oferując większą ochronę przed wirusami, spyware i innymi podobnymi zagrożeniami internetowymi.

Program Internet Explorer 7 w wybranym języku, można znaleźć na stronie Internet Explorer 7.